€ 5.286 / τ.μ.
Τα εκτιμώμενα έξοδα αποτελούν ένα ~7-10% επιπλέον, για φόρο μεταβίβασης (3.09%), αμοιβή συμβολαιογράφου (0,8%-1,5%), δικηγόρο (0,5%-1%), μεσίτη (2%+ΦΠΑ) και τέλη κτηματολογίου/υποθηκοφυλακείου (~0,5%), υπολογισμένα στην τιμή ή την αντικειμενική αξία.
Κωδικός ακινήτου: 1-555 - Μετς - Καλλιμάρμαρο ΠΩΛΕΙΤΑΙ πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο διαμέρισμα στον 2ο όροφο, συνολικής επιφάνειας 70 τ.μ. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια το ένα εκ των οποίων master με en suite λουτρό, σαλόνι, κουζίνα με πάσο εξοπλισμένη με όλες τις ηλεκτρικές συσκευές και ακόμα ένα μπάνιο. Διαθέτει θέρμανση ατομική - φυσικό αέριο, κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια, δρύινα δάπεδα σε όλους τους χώρους, ηλιακό θερμοσίφωνα, εντοιχιζόμενες ντουλάπες και πατάρι. Επιπρόσθετα έχει πόρτα ασφαλείας, προεγκατάσταση συναγερμού και κλιματιστικά τελευταίας τεχνολογίας. Υπάρχει η δυνατότητα χρήσης και διαμόρφωσης της κοινόχρηστης ταράτσας που προσφέρει ανυπέρβλητη θέα προς Ακρόπολη, Λυκαβηττό και θάλασσα. - Τιμή: 370.000 €
Εκδηλώστε το ενδιαφέρον σας πριν δοθεί το ακίνητο
Πρώτα θα λάβετε προσφορές με διαφορετικά επιτόκια και μετά θα ακολουθήσει η προέγκριση από την τράπεζα που θα επιλέξετε
Σας προτείνουμε επαγγελματίες για να ολοκληρώσετε την αγορά
Θα ελέγξει αν υπάρχουν αυθαίρετες κατασκευές, αν τα τετραγωνικά στο συμβόλαιο είναι αληθινά, και την κατάσταση δομής.
Παράλληλα, ένας δικηγόρος ελέγχει τους τίτλους στο Κτηματολόγιο, βεβαιώνεται ότι το ακίνητο δεν έχει βάρη, υποθήκες, ή κατασχέσεις.
Φόρτωση χάρτη...

Γραφείο
Eleven Real Estate
Γλώσσες
Ελληνικά
Συνολικά ακίνητα
266

Eleven Real Estate

€ 5.286 / τ.μ.
Εκδηλώστε το ενδιαφέρον σας πριν δοθεί το ακίνητο
Σας προτείνουμε επαγγελματίες για να ολοκληρώσετε την αγορά

Συνολικά ακίνητα
266

Eleven Real Estate