€ 2.529 / τ.μ.
Κωδικός ακινήτου: 21-2866 - Κολωνός - Κολοκυνθούς Κολωνός ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα στον 1 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 85.00 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 2004 με ενεργειακή κλάση Β και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - πετρελαίου, θέα σε αστικό τοπίο, κουφώματα αλουμινίου, πατώματα από πλακάκι, πόρτα ασφαλείας, εντοιχιζόμενες ντουλάπες, ανελκυστήρα, πάρκινγκ, αποθήκη 20 τ.μ., A/C, τέντες, σίτες, μπαλκόνια 10 τ.μ. - Τιμή: 215.000 € Διαμέρισμα 85 τ.μ. προς Πώληση – Κολωνός (Κολοκυνθούς)Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα 1ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 85 τ.μ., σε προνομιακό σημείο στην περιοχή της Κολοκυνθούς στον Κολωνό. Πρόκειται για ένα φωτεινό και λειτουργικό ακίνητο, κατασκευής του 2004, που συνδυάζει τη σύγχρονη δόμηση με την άνεση.???? Χαρακτηριστικά ΧώρουΔιαρρύθμιση: Αποτελείται από ένα ευρύχωρο σαλόνι, ανεξάρτητη κουζίνα, 2 άνετα υπνοδωμάτια και 1 μπάνιο.Ποιότητα Κατασκευής: Διαθέτει πατώματα από πλακάκι, κουφώματα αλουμινίου με σίτες και εντοιχιζόμενες ντουλάπες για μέγιστη αποθήκευση.⚡ Άνεση & ΕνέργειαΘέρμανση/Ψύξη: Αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου και μονάδες A/C.Εξωτερικοί Χώροι: Μπαλκόνια 10 τ.μ. με εγκατεστημένες τέντες, ιδανικά για στιγμές χαλάρωσης με θέα στο αστικό τοπίο.????️ Ασφάλεια & Επιπλέον ΠαροχέςΑσφάλεια: Πόρτα ασφαλείας και σύγχρονος ανελκυστήρας.Αποθήκευση & Parking: Διαθέτει μεγάλη αποθήκη 20 τ.μ. (σπάνιο πλεονέκτημα για το μέγεθος του διαμερίσματος) και ιδιωτική θέση στάθμευσης.???? Τιμή Πώλησης: 215.000 €Ένα ιδανικό σπίτι για οικογένειες ή για επένδυση, σε μια περιοχή με άμεση πρόσβαση σε συγκοινωνίες και αγορά, που προσφέρει όλες τις σύγχρονες ανέσεις και εξαιρετικούς βοηθητικούς χώρους.

MK Real Estate

€ 2.529 / τ.μ.
Διαμέρισμα προς πώληση 85 τ.μ.
Φόρτωση χάρτη...

MK Real Estate

Εκδηλώστε το ενδιαφέρον σας πριν δοθεί το ακίνητο
Πρώτα θα λάβετε προσφορές με διαφορετικά επιτόκια και μετά θα ακολουθήσει η προέγκριση από την τράπεζα που θα επιλέξετε
Σας προτείνουμε επαγγελματίες για να ολοκληρώσετε την αγορά
Θα ελέγξει αν υπάρχουν αυθαίρετες κατασκευές, αν τα τετραγωνικά στο συμβόλαιο είναι αληθινά, και την κατάσταση δομής.
Φόρτωση χάρτη...

Γραφείο
MK Real Estate
Γλώσσες
Ελληνικά
Συνολικά ακίνητα
958
Τα εκτιμώμενα έξοδα αποτελούν ένα ~7-10% επιπλέον, για φόρο μεταβίβασης (3.09%), αμοιβή συμβολαιογράφου (0,8%-1,5%), δικηγόρο (0,5%-1%), μεσίτη (2%+ΦΠΑ) και τέλη κτηματολογίου/υποθηκοφυλακείου (~0,5%), υπολογισμένα στην τιμή ή την αντικειμενική αξία.
Εκδηλώστε το ενδιαφέρον σας πριν δοθεί το ακίνητο
Σας προτείνουμε επαγγελματίες για να ολοκληρώσετε την αγορά
Παράλληλα, ένας δικηγόρος ελέγχει τους τίτλους στο Κτηματολόγιο, βεβαιώνεται ότι το ακίνητο δεν έχει βάρη, υποθήκες, ή κατασχέσεις.

Γραφείο
MK Real Estate